Kui teil on küsimusi seoses Griffel.ee’ga või selle sisuga, saab alati küsimused suunata Griffel.ee meeskonnale. Oleme ka antud rubriigi teinud, et vastata teie küsimustele, mis võivad tekkida ning siit saate siis tihemini küsitud küsimustele ka vastuse.

 

 

 

 

* Millised Veebilehitsejad toetavad Griffel.ee’d ?
Tänaseks päevaks töötab Griffel.ee kõikidel üld-tuntud lehitsejatel nagu IE, Opera, Chrome, Firefox jne.


* Videod ei lähe käima, Kuidas ma neid näha saan?
Videote taasesitamiseks läbi veebileehitseja on tarvis paigaldada vabavara „Adobe Flash Player“ peale mida lähevad videod käima. Tavapäraselt kui antud tarkvara ei ole arvutisse paigaldatud, pakub veebilehitseja automaatselt selle paigaldamist, välja arvatud juhul kui hüpik aknad on vaikimisi keelatud.


* Kust saan ma selle vabavara leian, kui veebilehitseja seda automaatselt mulle ei paku?
Adobe Flash Playeri saab tasuta paigaldada aadressil http://get.adobe.com/flashplayer/


* Kas peale paigaldamist pean ma arvutile taaskäivituse tegema?
Ei, äärmisel juhul piisab veebilehitseja taaskäivitamisest.

 

* Leidsin kodulehel/videos eksimuse, soovin küsida täpsustavaid küsimusi griffel.ee ja sellel asuva materjali kohta või pakkuda ideid ja soovitusi, kuidas peaksin toimima?
Kui soovite teada anda millestki või küsida kodulehe ja sellel asuva materjali kohta , võtke ühendust maili teel  alex.palmiste[ät]griffel.ee


* Mulle meeldib Griffel.ee missioon ning soovin liituda toetaja või koostööpartnerina aitamaks projektil jõudsalt arendada, kelle poole peaksin pöörduma?
Kui soovite Griffel.ee keskkonnale käe alla panna ja projekti toetada, saate teha seda ühekordse toetusena ülekandega SIIN. Kui soovite hakata püsivaks toetajaks või suurema osalusega toetada tunnustatud partnerina siis võtke ühendust mati.annus[ät]griffel.ee või kuldar.ebruk[ät]griffel.ee

 

 

 


Hit Counter provided by orange county plumbing